MEKANLAR

Geri

ARMADA HOTEL

Geleneksel bir tutku olan kına geceleri, en güzel gecelerden bir tanesidir. Bu en güzel gece düğünden önce yapılır ve tüm yakınlar davet edilir.

Böyle gecede en çok eğleneceğiniz mekan olarak Armada Hotel, sizleri ve sevdiklerinizi buluşturuyor. Siz de bu geceyi İstanbul Avrupa yakasının gözde manzarası sahip Armada Hotel’de geçirebilirsiniz.

 

1994 yılından beri günümüze kadar İstanbul kültürünü yansıtmaya özen gösteren Armada Hotel, herkesin gözde mekanlarından biridir. Bu gece için size çeşitli imkanlar sunarak eğleneceğiniz kına gecesi geçirmenizi sağlıyor. Sultanahmet, Ayasofya ve Adalarla çevrili İstanbul’un tarihi merkezinde yer alan ve her daim kültürümüzü yaşatmaya çalışan Armada Hotel, gittikçe gelişen yapısıyla gelin adaylarını ve onun yakınlarını mutlu edecek kına geceleri düzenlemeye devam ediyor. Hava durumuna göre teras ve kapalı alan hizmeti sağlamaktadır. 150 kişi ve üzeri kına geceleri için Armada Salon, 80 ila 150 kişi arasındakiler için ise Barbaros ve Preveze salonlarında kına gecesi imkanına sahipsiniz. “Armada Kına Geceleri”nin farklı olmasını sağlayan etken, geleneksel kına gecelerinin alışılagelmiş çizgisi ile “İstanbul” yaşam kültürünü çağdaş bir yorumla birleştirmektir! Siz de kına organizasyonunuzu gerçekleştirmek için bu muhteşem mekanı tercih edebilirsiniz.

Armada Hotel, kına gecesi düzenlerken gelin adayını merkeze alıp, salonu sedirler, hasırlı tabureler, sehpalar ile donatarak ‘folklorik’ bir ortam oluşturmaktadır. Bu da geleneğimize verdiği önemi göstermektedir. Ayrıca kına gecesi menüsü de bulundurarak yiyecek içecek servisi verilebilmektedir. Limitsiz meşrubat, minimum 80 kişi ile düzenlenebilmektedir. Kına paketleri sayesinde size güzel imkanlar sağlamaktadır. Armada Hotel, geleneğimizi en güzel şekilde gerçekleştirmeniz için sizleri bekliyor!