MEKANLAR

Geri

ÇIRAĞAN SARAYI

Sultanlara yakışan bir kına gecesi organizasyonu gerçekleştirmek her genç kızın isteğidir. Bu isteği gerçekleştirmek için Çırağan Sarayı sağladığı imkanlar ile bunu başarmaktadır.

Bu en güzel gecede kendini özel hissetmek isteyen gelin adayları için saraylara layık bir kına gecesi gerçekleştirmek bu mekanda mümkün olmaktadır. Her köşesinde tarih izi olan bu mekanda daha önce sultanların bulunduğu İstanbul’un tek Saray Oteli Çırağan tarihi yapıyı modernize ederek harmanlamış ve evlenmeye hazır çiftler için doyasıya eğlenmeleri için kaliteli hizmet sağlamaya özen göstermiştir.

5 kişiden 1000 kişiye davet edebileceğiniz kapasiteye sahip olan Çırağan Sarayı sayesinde yetkili kişiler ile görüşmeler yaparak masal gibi bir kına gecesi gerçekleştirebilirsiniz. Çırağan Sarayı, muhteşem bir Boğaz manzarasına sahip olan mekan olarak kına gecenizi tam da hayalinizdekine dönüştürüyor.

Önemli kişilerin de kına organizasyonlarını gerçekleştirdiği bu yerde mükemmel bir ev sahipliği ile karşılaşmanız mümkündür.  Kaliteli hizmet anlayışını görev bilmiş bu mekanda kına gecesi gerçekleştirmek sizin için en muhteşem kına gecesi olacaktır. Çırağan, kına geleneğimizi daha modern bir şekilde gerçekleştirmek için sizleri bekliyor!