MEKANLAR

Geri

CITADEL HOTEL

Rüya gibi bir kına gecesi istiyorum” diyorsanız Citadel Hotel sizleri heyecanla bekliyor!

Eminönü’nde Sultanahmet-Ahırkapı bölgesinde bulunan ve boğaz manzaralı bir yapıya sahip olan Citadel hotel, en güzel ev sahipliği yaparak kına gecesi organizasyonunuza destek olmaktadır. Şehir kalabalığından uzak deniz manzaralı bir kına gecesi istiyorsanız Citadel Hotel’i tercih edebilirsiniz.

Citadel Hotel, 25 standart, 6 suit olmak üzere toplam 31 özel tasarımlı konforlu odaları ile güzel bir hizmet sunan konaklama merkezidir. Otantik mimarlı salonu olan bu hotelde kına gecenizin en otantik halini görebilirsiniz. Açık ve kapalı alanının da bulunması hava şartlarına göre mekan tercihi imkanını sağlamaktadır. Açıkhava kapasitesi 120 kişilik, kapalı alan kapasitesi ile 220 kişiliktir. Sevdiklerinizle güzel bir kına gecesi organize etmek istiyorsanız bu mekan tercihleriniz arasında yer almalıdır. Kampanyaları sayesinde de size özel ayrıcalıklar sağlayan Citadel Hotel ile muhteşem bir kına geceye sahip olabilirsiniz.

Citadel Hotel’in manzarasında rüya gibi bir kına gecesi gerçekleştirebilirsiniz. Hizmetiyle misafirperverliğini gösteren Citadel Hotel’de kına organizasyonu gerçekleştirmek daha da kolaylaşıyor. Sizi ve sevdiklerinizi mutlu etmek için her türlü size destek olan bu hotel kına gecenizi gerçekleştirmeniz için sizleri bekliyor!