MEKANLAR

Geri

CROWNE PLAZA İSTANBUL FLORYA

İstanbul'un görkemli sahilinin muhteşem ortamında Crowne Plaza Istanbul - Florya. Otel Avrasya'nın en büyük kongre merkezi ve uluslararası havaalanına kolay erişim imkanı sunmaktadır; CNR Expo Center ve Atatürk Uluslararası Havaalanı.
Konuklar, tarihi eski kentin güzelliklerine 30 dakika içinde ulaşabilir veya dünyanın en büyük tematik akvaryumundan ve hi-son alışveriş merkezinden yürüyerek 3 dakika içinde keyif alabilir. Otel ayrıca deniz kenarında 52.000 metre yürüyüş alanı sunmaktadır.

İstanbul iki kıtayı kucaklayan dünyanın kentidir; Yapmak için çok eğitimli, tarihi ve keyifli şeyler var. Sultanahmet Camii gibi mekanları ziyaret edin, Boğaziçi gezintiyi yapın, Kapalı Çarşı'da alışverişe gidin, Topkapı Sarayı'nı görün ve geleneksel Türk yemeklerini tadın.

Kapalı-açık yüzme havuzumuzda ve Spa tesislerimizde rahatlayın veya Hotel'in çatıdaki Restoran ve Bar'da nefes kesici Marmara Denizi manzarasının keyfini çıkarın.

306 konuk odası; 275 Superior Oda, 30 Suit ve 1 Presidential Süit'in hepsi kendi kişisel balkonludur. Odalar, Marmara Denizi'nin panoramik manzarasına sahiptir. Otel, sigara içmeyen konuklar için özel zeminler de sunmaktadır.