MEKANLAR

Geri

ESKİ BÜYÜKDERE İSKELESİ

İskele, tarihi 1853 yılına kadar uzanan heybetli bir binaya sahiptir. 300 kişilik boğaz manzaralı kapalı salonu ve terasıyla kına gecesi organizasyonunuzda size en büyük desteği sağlamaktadır.

Şubat 2016’da restore edilerek tekrar açılan Eski Büyükdere İskelesi, tüm hızıyla işletmesine devam etmektedir.

Eski Büyükdere İskelesi, muhteşem manzarasıyla gelin adaylarının gönlünü kazanmaktadır. Kaliteli hizmet vererek her anınızda yanınızda olan bu mekanda kına gecesi gerçekleştirmek çok eğlenceli olacaktır. Modern bir şekilde hazırlanan dekoru ile en muhteşem mekan sizin olabilir. Açık ve kapalı alan kapasitesine sahip mekan ile istediğiniz gibi kına gecenizi gerçekleştirebilirsiniz. Açık hava kapasitesi 300, kapalı alan kapasitesi ise 350 kişiliktir. Kapasitesinin fazla olması ile rahat bir şekilde kına gecenizi gerçekleştirebilirsiniz. 75-100’ de araç otopark kapasitesine sahiptir. Size sunduğu imkanlar sayesinde kına gecesini endişelenmeden gönül rahatlığı ile gerçekleştirebileceksiniz. Alkol servisi bulunmamaktadır ve hem kara yolu hem de deniz yolundan ulaşma imkanına sahiptir.

Tarihi dokuya da yer veren Eski Büyükdere İskelesi, geleneklerimize de son derece önem vermektedir. Kına gecenizi mükemmel hale getirmek için en iyi şekilde ev sahipliği yapmaktadır. Avrupa yakasının güzel manzaralı mekanı Eski Büyükdere İskelesi için hemen rezervasyon yaptırabilirsiniz!