MEKANLAR

Geri

KURUÇEŞME CELEBRA

Hayalinizdeki kına gecesini gerçekleştirmeye ne dersiniz? Mutluluğa giden bu yolda size destek olacak Kuruçeşme Celebra sayesinde gönül rahatlığı ile kına gecenizi gerçekleştirebileceksiniz.

Kaliteli hizmet desteğiyle kına gecenizi organize etmeniz son derece kolaylaşıyor. Siz de en güzel kına gecesi mekanına sahip olmak için Kuruçeşme Celebra’yı tercih edebilirsiniz.

Gelin olmaya saatler kala hüzünle mutluluk arası duyguların yaşanacağı bu gecede size desteğini sağlayan Kuruçeşme Celebra görkemli dekorasyonu ile ilginizi çekebilir. Lüks kına organizasyonu istiyorsanız bu mekan tam da size göre olabilir. Kına gecenizde misafirleri karşılayan geleneksel kıyafetleriyle dikkat çeken hostesler ile kına gecenize olumlu düşünceler katmaktadır. Ayrıca hostesler lokum ikram ederek davetlilere özel ilgi göstermektedir. Bu da sizin hoşunuza gidecek, ufak detaya kadar mükemmel bir kına gecesi organizasyonu gerçekleştireceksiniz.

İlerleyen saatlerde ikramların gelmesiyle eğlence biraz daha artmaya başlar. Zengin ve açık büfe imkanları, arkadaş kaftanları gibi kına malzemelerinde destek olan, sizi düşünen bir ekip bulunmaktadır. Arzuladığınız kına gecesine burada sahip olabilir, Kuruçeşme’de yer alan bu mekanda en güzel anlarınızı geçirebilirsiniz. Siz de unutamayacağınız bir kına gecesi istiyorsanız Kuruçeşme Celebra’da hemen rezervasyon yaptırabilirsiniz!