MEKANLAR

Geri

LES OTTOMAN HOTEL

Sultanlara layık bir kına gecesi sizleri bekliyor! Kına organizasyonunun en asil halini gerçekleştirmk Les Ottoman Hotel sayesinde mümkün olmaktadır.

Büyülü manzaraya sahip olan bu mekan sayesinde rüya gibi bir kına gecesi gerçekleştirebilme imkanına sahipsiniz.

Les Ottoman Hotel, boğazın en seçkin yalılarındandır. Mekan alternatifine sahip olan bu hotelde yaz ve kış mevsiminde de son derece kaliteli hizmet verilmektedir. Bu mekanlardan bir tanesi de Bosfor Havuzbaşı mekanıdır. Sultan Meryem & Nigar ve Has Oda mekanları da bulunmaktadır.  Burada gönlünüzce eğlenebileceğiniz bir kına gecesi gerçekleştirmeniz mümkündür. Osmanlı motiflerinin yer aldığı bu hotelde tarihin izleri hoşunuza gidecek ve kına gecenizi heyecanla gerçekleştireceksiniz. Kaliteli hizmete sahip olan bu hotelde kendinizi özel hissedecek, saraylara layık bir kına gecesi organizasyonu geçirebileceksiniz. Bir çok ünlünün de tercih ettiği bu mekan gözde mekanlardandır. Özellikle manzarası ile dikkatleri çekmesi sayesinde gittikçe gelişmektedir ve boğaza sıfır mekanlar da yapılmaktadır. Kına gecesi organizasyonunuzu gerçekleştirmeniz için bu muazzam yeri tercih edebilirsiniz.

Kına gecesi sizin için önemli ve değerli olduğundan sizin beğendiğiniz mekanı tercih etmeye dikkat etmelisiniz. Hayatınızda ilk ve tek gerçekleştireceğiniz bu gece için Les Ottoman Hotel sizlere dekorasyonu olsun, hizmeti olsun her türlü imkanları en güzel şekilde sunmaktadır. Bu imkanlardan faydalanmak için hemen Les Ottoman Hotel’e rezervasyon yaptırmalısınız! Les Ottoman Hotel heyecanla sizleri bekliyor!