MEKANLAR

Geri

LİMAK HOTEL

Kavacık’ın gözde mekanlarından biri olan Limak Hotel tüm zerafetiyle sizlere lüks bir kına gecesi imkanı sunuyor! Avrupa ve Asya kıtasında oturanlar için ulaşım imkanı sağlayan Limak Hotel, her iki kıtadan geleceklere de ücretsiz otopark imkanı sağlamaktadır.

Siz de özellikle Kavacık’a yakın bir yer arıyorsanız bu mekanı tercih edebilirsiniz. Limak Hotel, manzarasıyla da kına gecenizi güzelleştiriyor. İstanbul’un beş yıldızlı hoteli olan bu mekanda farklı detaylarla hazırlanmış yerler bulunmaktadır. Kokteyl, havuz başı, teras ve bahçe gibi bir çok farklı alanlarıyla kına geceniz için imkan sağlamaktadır. Kaliteli hizmetiyle de pişman olmayacağınız bir kına gecesi geçirmenizi sağlıyor. Kapasite bakımından da oldukça yüksek olması ve iki kat birden de kullanabilmeniz avantajlarından birkaçıdır.

Hayalinizdeki kına gecesine sahip olmak istiyorsanız Limak Hotel’i tercih edebilir, sevdiklerinizle beraber doyasıya eğlenebilirsiniz. Tüm organizasyonun size göre planlanmasını sağlıyor, bu özel geceyi en güzel şekilde gerçekleştirmenize imkan veriyor. Mekanın keyfini yaşamanız için Limak Hotel sizleri bekliyor! Anında bu güzel mekana sahip olabililirsiniz.