MEKANLAR

Geri

MADO İNCİRLİ

En önemli gecelerden bir tanesidir kına gecesi… Kına gecesi önemsenildiği gibi, mekan da son derece önemlidir. Çünkü bu sizin ilk kınanız ve bu geceyi en güzel şekilde sonlandırmalısınız. Kına gecenizi önemseyen mekanlardan biri de Mado İncirli’dir.

Burada istediğiniz gibi kına gecesi gerçekleştirebilirsiniz.

İncirli Mado 5 ayrı kata sahip olmasıyla dikkatleri çekmektedir. Giriş ve birinci katında Cafe bölümü bulunmaktadır. Burada daha çok servis yapılmaktadır. Diğer katlarda ise kına organizasyonu gerçekleştirildiği bölümler bulunmaktadır. İncirli Mado 2. Kat VIP Salon, 3. Kat ve 4. Kat olarak üç ayrı kata sahiptir ve burada üç ayrı organizasyon imkanı sunarak aynı anda tüm davetlilere hizmet verebilmektedir. Kaliteli hizmete sahip olan Mado İncirli, kına gecenizde destek olmak için elinden geleni yapmaktadır. Bu salonlarda 10 kişiden 120 kişiye kına organizasyonu gerçekleştirilebilmektedir. Teknik alt yapısı, kişiye ve davete özel zengin menü çeşitleri, ekranlarda özel fotoğraflarınızla hazırlanmış slayt gösterisi, vale servisi, masa sandalye süslemesi, müzik koordinatörü eşliğinde DJ müzik sistemi, özenli hizmeti, dinamik kadrosu gibi tüm kına organizasyonu hizmetinizde yanınızda olmaktadır.

Her şeyin mükemmel olduğu bir gece yaşamak için İncirli Mado tercihlerinizin arasında olmalıdır. Davetlilerin son derece memnun olarak ayrıldığı bu yerde siz de unutamayacağınız bir kına gecesi gerçekleştireceksiniz. Mado İncirli, en güzel hizmeti sağlamak ve heyecanla kına gecenizi gerçekleştirmek için sizleri bekliyor!