MEKANLAR

Geri

MERCURE HOTEL TOPKAPI

Güzel anılarınıza ortak olmak için Mercure Hotel sizleri heyecanla bekliyor! Bu sizin en mutlu gününüz ve bu güzü en güzel şekilde organize etmeyi görev bilmiş bu hotel sayesinde unutamayacağınız bir kına gecesi gerçekleştireceksiniz.

O gece gözlerinizin içi gülecek ve her saatinizi eğlenerek geçireceksiniz.

Topkapı’da yer alan bu hotel, kaliteli hizmetiyle size kusursuz bir kına gecesi sağlayacaktır. Bu değerli günde kına gecesi organizasyonunuzda gerçekleştirmek istediğiniz her şeyi gerçekleştireceksiniz. Dekorasyonu Fransız stilinde olan, el işçiliği tavan işlemeleri ile muhteşem balo salonunda geçireceğiniz bu özel gün ile sevdikleriniz ve sizin güzel bir şekilde hatırlayacağınız kına gecesi gerçekleştireceksiniz.

Mercure Hotel, Atatürk havalimanına 10 dakika uzaklıktadır. Kolayca ulaşım sağlayacağınız bu mekanda güzel bir kına gecesi gerçekleştireceğinize eminiz. Hotel 5 yıldızlıdır ve sizin tüm isteklerinizi yerine getirmek için sizinle beraber heyecanlanırlar. Kapalı alanda kına gecesi gerçekleştirmek isteyen gelin adayları için bu mekan oldukça beğenilecektir. Kapalı alan kapasitesi 200-300 olan bu mekanda rahat bir şekilde eğlenebileceksiniz. Sizde bu sıcak, samimi ortamda kına gecesi gerçekleştirmek istiyorsanız hemen rezervasyon yaptırabilirsiniz!