MEKANLAR

Geri

POLAT HOTEL

Kına gecesi hayalleriniz burada istediğiniz gibi gerçekleşsin! Kına geceniz en anlamlı gecenizdir. Bu gece için hazırlıklarınız devam ederken mekan için Polat Hotel’i de incelemenizi öneririz.

Çünkü hotelin bu önemli geceniz için size sağlayacağı hizmet sayesinde belki de en güzel kına gecesini gerçekleştirebilirsiniz.

 

Deneyimli ekipleriyle size en mutlu olacağınız geceyi yaşatacaktır. Kına gecesi için istediğiniz tüm organizasyonlarda yanınızda olarak hayalinizdeki kına gecesini gerçekleştirmenizi sağlayacaktır. Size şık bir mekan dizaynı ile hizmet vererek, kına organizasyonunuz için sağlayacağı hizmet kalitesi ile hiçbir aksilik yaşamadan kına gecenizi gerçekleştirmenizi sağlayacaktır. Bu en mutlu gecenizde sevdiklerinizi de mutlu etmek istiyorsanız Polat Hotel’i tercih edebilirsiniz.

Yeşilyurt’da yer alan Polat Hotel, kına gecenizi mükemmel bir hale getirmek için hazırdır. Yüksek kapasitesi ile tüm yakınlarınızı davet edebilir, mutlu olarak ayrılacakları kına gecesi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca outside catering ekipleri ile dilediğiniz her mekanda 1200 kişiye kadar davetler düzenleyip sizleri ve sevdiklerinizi en iyi şekilde ağırlayacaktır. Siz de Polat Hotel’de en mutlu gecenizi gerçekleştirmek için kına gecenizi burada organize edebilirsiniz.