MEKANLAR

Geri

PORTAXE

Sizi değerli hissettiren özel gecelerden bir tanesi de kına gecesidir. Bu gelenek günümüze kadar devam etmiş ve hala devam eden bir yapıya sahiptir. Bu gece için özel olarak hazırlanır ve tüm gözler siz de olur. Bu yüzden tercih edeceğiniz mekandan kıyafetinize kadar her detay çok önemlidir

Yılın tüm günü hizmet veren Portaxe bu geceniz için en önemli desteği sağlamak için hazırdır. Mükemmel bir manzaraya sahip olan bu mekanda kına gecenizi gerçekleştirmenin hayali ile yaşayacaksınız. Size sunduğu imkanlar sayesinde kına gecesinin yıldızı siz olacaksınız. Portaxe, yazın boğaz manzaralı terasta, kışın ise manzaralı kapalı mekanlarında hizmet vermeye devam etmektedir. Kına organizasyonunuzda gerçekleştirmek istediğiniz her şeyi yerine getirmeyi görev bilmiş olan ekiplere sahip olan Portaxe, güzel ev sahipliği yapmaktadır. 1500 kapasiteye çıkabilen kapasitesi sayesinde tüm yakınlarınızı kına gecenizde mükemmel şekilde ağırlayabilirsiniz. Misafirlerinizi kapıda karşılayan hostesler bulunmaktadır. Ayrıca deniz yoluyla gelmek isteyen misafirler için Portaxe’nin tekne ve iskelesi bulunmaktadır. Yazın yağmur yağsa bile 5 dakika içerisinde kapalı mekanın ayarlanması ile tüm sıkıntılarınıza hızlıca çözüm bulmaktadır.

Portaxe, size sunduğu imkanlar sayesinde tercih etmeniz gereken mekanların üst sıralarında yer almaktadır. Siz de en güzel kına gecesi mekanına sahip olmak istiyorsanız “Portaxe”’yi tercih edebilirsiniz.