MEKANLAR

Geri

QUEEN HOTEL

Kına gecenizi gerçekleştirebileceğiniz güzel bir mekan arıyorsanız Queen Hotel tam da size göredir. Kına gecesinin güzel atmosferini yaşatmak için kaliteli hizmetiyle size destek olmaya hazırdır.

Bu mekanda kına geceniz için gerçekleştirmek istediğiniz her şeyi gerçekleştirebilirsiniz. Çünkü bu özel gününüzü kusursuz bir hale getirmek için sabırsızlıkla sizleri beklemektedir.

2012 yılında faaliyete geçen bu hotel, gün geçtikçe yenilenmiştir ve size en güzel hizmetleri sağlamaktadır. Kına gecenizde de desteklerini esirgemeyerek size imkanlarında faydalanmanız için yardımcı olacaktır. Terasında da gerçekleştirebileceğiniz kına geceniz daha da güzelleşmektedir. Siz de hayallerinizi süsleyen kına gecenizi Queen Hotel sayesinde prensesler gibi geçirebilirsiniz.

Konum itibari ile de kolaylıkla ulaşım imkanı sağlayan Queen Hotel, Libadiye’de yer almaktadır. Bu sayede istediğiniz şekilde kına gecenizi planlayabilirsiniz. Bu hotel sayesinde kına gecenizi organize etmekten korkmayacaksınız! Gönül rahatlığıyla kına hazırlıklarını tamamlayabilir, kına gecenizi en lüks hale getirebilirsiniz.

Queen Hotel, gerek dekorasyonu, gerek hizmetiyle size kaliteden ödün vermemektedir. Siz de kına gecenizde bu hoteli tercih edebilir, sevdiklerinizle güzel bir gece geçirebilirsiniz. En mutlu olduğunuz bu günde hiçbir aksaklık yaşamadan düzenleyebileceğiniz kına gecesi için Queen Hotel sizleri bekliyor!