MEKANLAR

Geri

RAMADA PLAZA HOTEL ŞİŞLİ

Kına gecenizde unutamayacağınız anlara şahit olun! Kına gecesi gerçekleştirmek heyecanlı olduğu kadarda yorucudur. Bu yorucu tatlı bir yoruculuk olsa da hazırlıklar tüm detayına kadar önemsenmektedir. Siz de kına gecesinde istediğiniz şıklığa, dekorasyona ulaşmak için Ramada Plaza Hotel’i tercih edebilirsiniz.

Ramada Plaza Hotel konum itibari ile de rahat ulaşım imkanına sahiptir. Kaliteli hizmetiyle de kına gecenizde destek vermeye hazır olan bu hotelde eğleneceğiniz bir kına gecesi gerçekleştirebilirsiniz. Hayallerinizde yer alan kına gecesi belki de bu mekanda yer almaktadır. Siz de otel kınası tercih ediyorsanız Ramada Plaza’yı öneririz.

Dekorasyonuyla da gelin adaylarının beğeneceği motifler kullanan Ramada Plaza Hotel tüm şıklığıyla sizlere güzel kına gecesi mekanı sunmaktadır. Size sağladığı imkanlar sayesinde rüya gibi bir kına organizasyonu geçirebilirsiniz. Herhangi bir aksaklık yaşamadan kına gecenizi gerçekleştirebilirsiniz. Kına gecenizde size özel menüler hazırlayarak size ve davetlilerinize güzel bir gece yaşatacaktır. Sabırsızlıkla o geceyi beklerken sizinle beraber o heyecanı yaşayan Ramada Plaza ile sevdiklerinizle beraber mükemmel bir kına gecesi geçirebilirsiniz.

Hayallerinizi gerçeğe dönüştüren Ramada Hotel heyecanla sizleri bekliyor!