MEKANLAR

Geri

SHANGRİ-LA HOTEL

Hayalinizdeki kına gecesine mi ulaşmak istiyorsunuz? İşte size Shangri-La Hotel…

Gelin adaylarının en çok istediği mutlu olacakları ve eğlenecekleri kına gecesi mekanına sahip olmaktır. Böyle mekana sahip olmak bu en güzel gecelerini güzel hatırlamalarını sağlamaktadır. Özenle mekanın dekorasyonuna, organizasyonuna, bir aksaklık olduğunda ne gibi çözümler bulacağına, mekan konumuna, ses sistemine vs. bu gibi durumlara dikkat edilerek mekan tercih edilir.

Konuklarını en güzel şekilde ağırlayan Shangri-La Hotel isteğinize uygun mekanı ayağınıza getiriyor. Tarihi Yarımada’dan Ortaköy’e uzanan Boğaz manzarasına sahip, tüm organizasyonlarda güzel bir şekilde ev sahipliği yapan bir yapıya sahiptir. Shangri-La Hotel, 650 kişilik kapasiteye sahiptir v 5.3 metrelik tavanı bulunmaktadır. 850 metrekarelik salona sahip olması da sizin için avantajdır.

Dekorasyonu ile dikkatleri üzerine çeken bu hotelde kına gecenizi mükemmel bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Her detayın ayrı ayrı düşünüldüğü bu hoteli beğenecek, kına gecenizi gerçekleştirmek isteyeceksiniz. Profesyonel ekip ile birlikte de kına geceniz için gerçekleştirmek istediğiniz her şeyi gerçekleştiriyor. Shangri-La Hotel, iki kıtanın buluşma noktasıyla hayalinizdeki kına gecesini gerçekleştirme imkanı sağıyor. Siz de Shangri-La Hotel ile istediğiniz şıklıkta mekana sahip olabilirsiniz.