MEKANLAR

Geri

SHERATON ATAKÖY HOTEL

Hayatınızın en güzel gecelerinden bir tanesi kına gecesidir. Bu geceyi daha da güzelleştirmek için Sheraton Hotel sizleri bekliyor!

Kına gecenizde unutulmayacak anlar yaşamak için Sheraton Ataköy Hotel’i tercih edebilir, güzel bir hatıra bırakabilirsiniz. Hayallerinizde yer alan kına gecesini gerçekleştirmek için bu hotel tam da size göredir. Kaliteli hizmetiyle her zaman size destek olacak bir yapıya sahip olması bu mekanı özel kılan özelliklerden bir tanesidir.

Bu özel gece için isteklerinizi özel olarak gerçekleştirebilecek yapıya sahip Sheraton Hotel, tüm detayları sizin için düşünmektedir. Davetlilerinizin öncelikle hoşgeldiniz kokteyliyle karşılanması da ince ayrıntıdan bir tanesidir. Özel olarak hazırlanmış ışıltılı masalar da dikkatleri üzerine çekiyor ve lüks bir görünüm sağlıyor. Müzik sisteminin de size göre hazırlanması ile gece boyunca eğlenebilir ve ses sisteminde memnun kalabilirsiniz. Size sunduğu kaliteli hizmet ile tüm aksaklıklarınıza çare bulabilirsiniz.

Sheraton Ataköy Hotel ile kendi masalınızı kendiniz yaratabilirsiniz. Sevdiklerinizin de size eşlik edeceği bu özel günde sizleri son derece düşünen bu hotel sayesinde pişman olmayacağınız bir kına gecesi gerçekleştirebilirsiniz.

Muhteşem organizasyonu ile Sheraton Ataköy Hotel sizleri davet ediyor!