MEKANLAR

Geri

THE PRESİDENT HOTEL

Tatlı başlangıçlara burada adım atın… Kına gecesi, en tatlı başlangıçtır. Evliliğe bir kala gerçekleşen muhteşem bir gecedir. Bu gecede mutlu anlarınıza şahit olmak için The President Hotel heyecanla sizleri beklemektedir.

Göz kamaştıran bir kına gecesine sahip olmak istiyorsanız The President Hotel tam da sizin zevkinize uygundur.

Heyecanın dorukta olduğu bu zamanlarda stres yapabilirsiniz. Bu stresinizin oluşmaması için size destek veren The President Hotel sayesinde rahat bir şekilde kına organizasyonunuzu gerçekleştirebileceksiniz. Bu mutlu gecenize mutluluk katmak için bu sevdikleriniz de yanınızda olacaktır.

Masal gibi bir kına gecesi gerçekleştirmek, en güzel hayallerdendir. Profesyonel kına ekibiyle birlikte bu isteğinizi gerçekleştirebilir, hatırlamaya değer bir kına anısı gerçekleştirebilirsiniz. Ailenizin ve akrabalarınızın, en yakın arkadaşlarınızın bir arada olduğu bu gecede en mutlu olan kişi siz olacaksınız.

The President Hotel, İstanbul’un eşsiz tarihi eserleri ile tanışmak isteyenlerin tercih ettiği mekanlardandır. Her zaman davetlilere önem veren bir yapıya sahip olmasıyla birlikte başarılı hizmetten gurur duymaktadır. Kapasitesinin fazla olmasıyla tüm yakınlarınızı davet edebilme imkanı sağlayarak, rahat bir ortam hazırlamaktadır. Açıkhava kapasitesi 150 kişi, kapalı alan kapasitesi ise 350 kişiliktir. Her zaman gelen davetlileri önemseyip, hizmetlerini en güzel şekilde sağlamıştır. Siz de mükemmel bir geceye sahip olmak istiyorsanız The President Hotel sizleri beklemektedir!