MEKANLAR

Geri

WYNDHAM HOTEL GÜNEŞLİ

Mutluluğa adım adım yol alın… Bu özel günde özel anlara sahip olmak için kına gecenizi en güzel şekilde organize etmelisiniz. Bunun için erkenden hazırlıklara başlamalısınız.

Öncelikle mekan olarak en beğendiğiniz mekan olmasına dikkat etmelisiniz. Dekorasyonunu beğendiğiniz mekan organizasyonunuzu yaparken güçlük çekebilir veya organizasyonu daha güzel olan bir mekanın da dekorasyonu güzel olmayabilir. İkisini bir araya getiren mekan Wyndham Hotel’dir.

 

Wyndham Hotel, 450 kişi kapasiteye sahip, son derece dikkatinizi çeken bir ambiyansa sahiptir. Bu sayede mutlu anılarınızı sevdiklerinizle beraber paylaşacağınız bir mekana sahip olacaksınız. Hizmetiyle tüm ihtiyaçlarını gideren bir yapıya sahip olup, sizin yerine ayrıntılı şekilde düşünüyor.

Rüya gibi bir kına organizasyonuna sahip olmak Wyndham Grand sayesinde gerçekleşiyor. Profesyonel ile hareket ettiklerinden dolayı size aksaklık yaşatmadan kına gecenizi gerçekleştirme imkanı sunuyor.

Kapasite olarakta oldukça yüksek olan bu hotelde 250 kişilik açık hava, 600 kişilikte kapalı alana sahiptir. Otopark araç kapasitesi de 250-500 arasındadır.

Wyndham Hotel Güneşli sayesinde en güzel kına gecesi hayali gerçekleşiyor. Şehir manzaralı yapısı da bulunan bu mekanda istediğiniz her şeye sahip olabilirsiniz. Siz de Wyndham Hotel’de hayalinizdeki gibi kına gececi gerçekleştirebilirsiniz.