MEKANLAR

Geri

YAREN CAFE

Hüzün ve mutluluğu bir arada yaşadığınız en özel gece kına gecesidir. Bu gece için hazırlıklara devam ederken bir yandan mekan seçimine önem verilir. Çünkü bu gece için hayal kurduğunuz her şey aslında mekanla ilgilidir. Yaren Cafe’de kına gecenizi gerçekleştirmeniz için önerebileceğimiz mekanlardan biridir.

Bahçelievler’de yer alan Yaren Cafe, dekorasyonuyla seveceğiniz şık bir yapıya sahiptir. Hizmetiyle de bu şıklığı örtüştüren Yaren Cafe sayesinde unutamayacağınız bir kına organizasyonu gerçekleştirebilirsiniz. En güzel anlara şahit olmak için sevdiklerinizle beraber Yaren Cafe’de en güzel geceyi geçirebilirsiniz.

Yaren Cafe, size sağladığı kampanyalar sayesinde de kına gecenizi gerçekleştirmeniz için olanak sağlıyor. Daha uygun fiyata kına gecenizi gerçekleştirmek için Yaren Cafe’yi inceleyebilirsiniz. İki yüz üç yüz kişilik de kapasiteye sahip olan Yaren Cafe’de gönül rahatlığı ile eğlenebilirsiniz.

Şehir merkezinin tüm gürültüsünden uzak bu mekanda kına geceniz en güzel haline gelmektedir. Yaren Cafe ile bu özel gününüzü gerçekleştirme imkanına sahipsiniz. Siz de burada kına gecesi organizasyonu gerçekleştirmek istiyorsanız hemen rezervasyon yaptırabilirsiniz.