Hakkımızda

Erol Yıldırım

Kına Organizasyonu

Kına Organizasyonu Bugüne kadar 767 farklı mekanda 17 binden fazla gelin adayının mutluluğa ilk adımında yanında olan Kına Organizasyon Erol Yıldırım 15. yılını geride bıraktı. 2022 yılında da hız kesmeden devam etmeyi hedefliyor. Yeni evlenecek olan çiftlerin hayallerinin ötesinde organizasyonlar düzenleyerek özel günleri unutulmaz anlar haline getiren organizasyon firması 2022 yılındaki yenilikleriyle de göz dolduracak gibi görünüyor.

Son dönemlerde sosyetenin yeni trendi haline gelen Osmanlı’dan günümüze ulaşan kına gecelerini hafızalara kazıyan Kına Organizasyon Erol Yıldırım, 2022 yılında da her gelinin en özel günü sayılabilecek kına gecesinde, kendilerini özel hissetmelerini sağlayabilmek amacıyla hazırlıklarını tamamladı. “Nasıl bir kına gecesi hayal ediyorsanız, bunu bizimle paylaşmanız yeterli” parolasıyla yola çıkan ve bunun ışığında çalışmalarını sürdüren firma hiçbir detayı atlamayarak gelinlere ve yakınlarına harika bir gece geçirecekleri güvencesini veriyor.

EROL YILDIRIM 15.YILI GERIDE BIRAKTI

Sosyetenin ve Sosyal Medyanın Kalbi Erol Yıldırım ile Atıyor!

Erol Yıldırım

Geleneksel değerler ile modern kültür öğelerini sıra dışı bir şekilde harmanlayarak unutulmaz gecelerde başrol oynayan Kına Organizasyon Erol Yıldırım, Nur Bozar, Yeliz Yeşilmen, Neslişah Alkoçlar Düzyatan, İpek Özkök, Zahide Yetiş, İpek Tanrıyar ve Chloe Ortaç gibi ünlü camiasından birçok kişiye de mutlu anlar yaşatmanın gururunu taşıyor.
İpek Tanrıyar
HAYAL EDEMEYECEĞIM KADAR EFSANE BIR KINA GECESI YAŞADIM.
İdil Fırat
KINA ORGANIZASYON EROL YILDIRIM FARKIYLA GÜNDEM OLDU..
İpek Özkök
HARIKALAR YARATAN KINA ORGANIZASYON EKIBINE TEŞEKKÜRLER
Zahide Yetiş
GÖRDÜĞÜM EN GÜZEL ZERAFET..
Neslişah Alkoçlar Düzyatan
GECEYI ANLATMAK KELIMELERLE IFADE EDILEMEZ..
Chloe Loughnan Ortaç
KINA GECEM MÜKEMMEL OLDU. TEŞEKKÜRLER HERKESE..
Emine Boyner
KINA GECEMIN TAM DA BU KADAR MÜKEMMEL OLMASINI HAYAL EDIYORDUM.
Yeliz Yeşilmen
KINA GECEM ANCAK BU KADAR GÜZEL ORGANIZE EDILEBILIRDI.