28 Haziran 2019

Kına Gecesi İçin Mekan Nasıl Belirlenir?

kına mekan seçimi

Kına Mekanı Nasıl Belirlenir?

Kına geceniz için üzerinde durulması gereken en önemli konu kına mekânıdır. Geçmişten günümüze kadar gelen kına eğlenceleri, davet edilen konuk sayısına göre mekân seçimini değiştirir. Konukların rahat edebilmesi için birbirinden şık dekore edilmiş kına mekanları arasından seçim yapmak elbette zordur. Bu güzel gecenin en güzel şekilde geçmesi için doğru mekânı seçmek atılması gereken ilk adımdır.


Eski zamanlara göre şuan, kına mekanı seçmek çok kolay. Kapasite ve şıklık konusunda birbiriyle yarışan birbirinden güzel mekanlar var. Önemli olan bütçenin doğru yerlere harcanması. Eğlence kaç kişilik, bu sorunun cevabına göre mekân arayışına girip fiyat araştırılması yapılmalıdır.


Alınan fiyatla birlikte kına paketine uygun olarak kına mekan seçimi yapmak daha doğru olacaktır. Gelen konukların rahat edebilmesi, eğlenebilmesi için sahnenin genişliği, açık alanın olup olmadığı dikkat edilmesi gereken konulardandır. Bundan sonra bakılması gereken, seçilen konseptte uygun süslemenin uygun olup olmadığıdır.


Bu sektörün öncüsü olarak, anlaşmalı olduğumuz birden çok kına mekanları vardır. Bu mekanlar ile görüşme yapıp onlar arasından da seçim yapabilirsiniz. Lokasyona göre ister Avrupa yakasında ister Anadolu yakasında birbirinden özel ve güzel mekanları sizler için seçtik.